Copánky jsou stylovým i praktickým účesem, který lze vytvořit v originálních variantách

Mít dokonalý účes je snem každé ženy. A věděla jste, že dobrou možností mohou být i copánky? Pokud ne, ukážeme vám je. Pokud si myslíte, že se jedná o účes, který je určený jenom pro malé holčičky, tak se pletete. Jedná se o druh účesu, který mohou nosit i dospělé ženy. Téměř jakéhokoliv věku, i když je pravdou, že se více hodí hlavně těm mladším.

Není to jenom jeden cop

Mnoho lidí si myslí, že copánky, nebo chcete-li copy, nemají více variant. Že existuje jenom jedna jediná varianta a tak je následně na hlavě upletena. Společně s námi se přesvědčíte o opaku. Na videu níže vám ukážeme hned 7 zajímavých variant, které mohou skvěle vypadat a které stojí za vyzkoušení. Díky tomu můžete být každý den v týdnu úplně jiná.

Účes, který je praktický

Copánky jsou druhem účesu, který zaujme také svou praktičností. Vlasy vám nikde nemusí překážet, nemusíte se bát, že se vám pletou, stejně jako máte jistotu i toho, že svůj účes nebudete muset během dne několikrát upravovat. Toto je jenom zlomek kladů, které vám nošení vlasů v copu přináší.

Změnit image je hračkou

Řada žen touží po tom, aby byly krásné. S tím často souvisí i snaha změnit image. To nemusí být zase až tak složité. Rozhodně to neznamená, že byste musela neustále chodit ke kadeřnici a měnit barvu vašich vlasů, nebo jejich dálku. Pokud chcete každý den vypadat úplně jinak, jsou to právě copánky, které vám k tomu pomohou jednoduše. Každý cop je jiný a každý z vás udělá vždy někoho jiného.

Naučte se 7 způsobů

Jistě ovládáte klasiku. Věděla jste však, že není jedinou možností? Je třeba připomenout, že tu jsou i další. A jak se brzy dozvíte, tak nejsou ani nijak výrazně složité. Pokud chcete podpořit svou krásu, pojďte na to a naučte se celkem 7 variant, kterými můžete váš účes praktickým způsobem vylepšit. Díky video návodu zjistíte, že to zvládnete i vy sama, bez jakékoliv pomoci.

Fotografie: Kayley Melissa

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]