Ve výprodeji koupila zdánlivě obyčejné kovové srdce. Po 5 letech zjistila, že ho lze otevřít

Fotografie: Depositphotos

Doslova pár korun stálo na bleším trhu toto srdce, které si domů odnesla jako těžítko. Po letech zjistila, k čemu opravdu slouží, a také, že někomu zoufale chybělo.

Žena si z blešího trhu přinesla domů kovové srdce, jež stálo pár korun. Roky leželo bez povšimnutí na její polici. Pak však žena náhodou zjistila, k čemu ve skutečnosti slouží. Podle webu Onlinenytt zůstala v šoku a bála se srdce otevřít. Nakonec se však podařilo něco neuvěřitelného. Srdce si našlo cestu zpět ke svému majiteli, pro něhož má nedocenitelný význam.

Při brouzdání na internetu zjistila, k čemu srdce slouží

Jessica Roberts z Wellingtonu v americkém Ohiu netušila, co si ve skutečnosti odnáší domů z blešího trhu. Jejímu synovi se tu zalíbilo velké kovové srdce. Jessica mu chtěla udělat radost a srdce, které stálo pouhý jeden dolar, koupila. Myslela si, že jde o těžítko. Doma si jej vystavili na polici a celých pět let nad ním nijak neuvažovala. Pak však projížděla internet a přišla na něco opravdu zajímavého.

Viděla totiž inzerát, kde někdo prodával úplně stejné kovové srdce. Dozvěděla se, že srdce jde ve skutečnosti otevřít a uvnitř se nachází dutý prostor. Ten má sloužit k uchování popela vašich blízkých. Jessica zůstala v šoku. Bylo už pozdě večer a nechtěla se do otevírání srdce pouštět. Rozhodla se to nechat na další den, přesto si vůbec nebyla jistá, jestli by měla urnu otevírat. Nenaruší tím klid mrtvého?

mince

Žena na Kutnohorsku si během procházky v poli omylem změnila život. V poli našla středověký poklad

Srdce se vrátilo k původnímu majiteli

„Teď nevím, co mám dělat. Všimla jsem si už předtím, že tam byly šrouby a kryt na dně a předpokládala jsem, že je to na písek nebo tak něco. Mám to otevřít nebo vyhodit?“ cituje deník Mirror její příspěvek, kdy se snažila na Facebooku nalézt radu, co dál, a také doufala, že by srdce mohl někdo poznat a možná by se mohlo vrátit k původnímu majiteli.

Jessica se nakonec zapřela a srdce otevřela. Uvnitř byl skutečně něčí popel. Jessica věděla, že pro někoho může být tato malá věc skutečně velmi důležitá. A stalo se něco neuvěřitelného. Na její příspěvek opravdu zareagoval muž, který řekl, že kovové srdce patří jeho manželce a popel je jejího otce. Srdce se mělo ztratit v době, kdy utekla od svého násilnického manžela.

Nedávno měla dokonce litovat, že je srdce ztracené, protože se jim narodilo jejich první dítě a ona byla smutná, že tam popel svého tatínka nemá a on tak nemůže být s nimi. Jessica neváhala ani chvíli a srdce zdarma poslala tam, kde si ho budou opravdu vážit. Neuvěřitelnou náhodou se tak srdce z blešáku dostalo po letech tam, kam patří. Na SvětěKreativity si můžete přečíst také o jiném fascinujícím úlovku. Miska z blešího trhu se prodala za astronomickou částku.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*