Podívala se na záznam z pokoje jejího malého chlapečka, těsně po smrti manžela. Když to spatřila, začala brečet

Fotografie: Depositphotos

Whitney Allen je mladá matka, která se po náhlé smrti manžela stala vdovou. Její příběh má ale daleko hlubší význam a zasáhl miliony uživatelů internetu.

Whitney a Ryan byli manželé přes 10 let a měli 4letého syna Jacksona a čekali další dítě. Bohužel Ryan zemřel při nehodě poté, co ho bodla včela, což mu způsobilo zástavu srdce. Whitney se stala svobodnou matkou dvou dětí a se svým smutkem se musí vypořádat úplně sama jakožto matka samoživitelka.

Ztráta blízké osoby často vede k paranoidním vidinám

Whitney díky svému kanálu TikTok a kontaktu s ostatními vdovami, nachází podporu v těžkých chvílích. V prosinci zveřejnila dojemné video své dětské chůvičky, které nasbíralo přes 7,5 milionu zhlédnutí. Když totiž blízcí ztratí milovanou osobu, často hledají důkazy o jejich pozůstalé duši. To byl případ Whitney, která zveřejnila video svého syna Lea, jak spí v postýlce. Najednou se na tváři dítěte objevil záblesk, který změnil svůj tvar, aby z předloktí připomínal lidskou ruku.

„Můj manžel zemřel 7. dubna 2022, když našemu druhému synovi Leovi byly 3 měsíce. Dnes večer jsem ale měla pocit, jako by ho můj manžel hladil na hlavě“, napsala Whitney k videu. Toto mimořádné video sledovaly miliony uživatelů internetu, kteří vyjádřili své sympatie vůči Whitney po ztrátě jejího manžela. Mnozí z nich byli překvapeni a nemohli uvěřit tomu, co viděli. Žena věří, že duch jejího manžela stále bdí nad ní a jejich rodinou.

Dětská chůvička dokázala zachránit život, díky ní rodiče přišli do pokoje včas

@whitneylynallen The veil is thin ✨ . . . . . #lifeafterdeath #spirit #veilbetweenlifeanddeath #veilbetweentheworlds #spirits #afterlife #guardianangel #guardianangels #heaven #widow #widowlife #widowed #widowtalk #datingafterloss #datingafterdeath #loveafterloss #widowhood #youngwidow #soloparent #soloparenting #widowedmom #widowspeak #griefislove #griefhealing #griefsupport #loveafterloss #policewife #thinblueline #leowife #lossofalovedone ♬ Coastline – Hollow Coves

Radostné reakce od uživatelů TikToku

„Skutečně to vypadá jako Váš manžel. Ach můj bože, teď se z něho stal anděl strážný a Váš syn je chráněn“, napsal jeden uživatel TikToku. Spousta lidí také děkuje Whitney, že se podělila o svůj příběh a pomohla ostatním překonat jejich smutek. Každá empatická duše pevně věří, že Whitneyininy myšlenky na Ryana, ji budou i nadále utěšovat a přinášet radost.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*