Stres na denním pořádku. Určitá znamení zvěrokruhu často propadají panice, obloukem se jim vyhněte

Fotografie: Depositphotos

Těmto jedincům je lepší se vyhnout, pokud je přepadne stres a panika. Katastrofické scénáře jsou u nich na denním pořádku.

Provází je neustálý strach i ze sebemenších maličkostí. Při jakékoli nepříjemnosti nebo nenadálé situaci propadají panice. Jakmile je přepadne úzkost, vysílají negativní energii, která je užírá zevnitř. O kom je řeč? O třech znameních zvěrokruhu, jež vystihuje jedno jediné slovo naprosto dokonale – stres.

Rak si představuje jen to nejhorší

Rak je veden svou extrémní citlivostí. Naprosto jej ovládá, což má za následek, že si vždy představuje jen to nejhorší. Často tento stres může hraničit s nedůvěrou k ostatním lidem, proto se u Raků vyskytují problémy jak doma, tak i v práci. Je to velký perfekcionista, nedokáže plnit úkoly pod tlakem a je náchylný k syndromu vyhoření.

Fotografie: Pixabay

Aby se neustále udržoval v klidu, potřebuje pečující rodinu, lidi, kteří budou naslouchat jeho potřebám a on konečně bude mít pocit, že mu někdo rozumí a není na světě sám. Pokud se ovšem stane opak, jakákoli sebemenší nepříjemnost v Rakovi vyvolá agresivní jednání, kterým se brání před lidmi, o nichž má dojem, že mu chtějí ublížit.

S Rybami jako na houpačce

Velká dávka empatie znamená také vysokou míru úzkosti. Ryby jsou obzvláště altruistické, mají tedy nutkání vstřebávat negativní emoce jiných lidí kolem sebe. I když se připletou k nepříjemné situaci, která se jich vůbec netýká, nasají negativní atmosféru, což je emocionálně velmi vyčerpává.

Fotografie: Pixabay

Jejich stres se projevuje záchvaty vzteku nebo pláčem. Na rozdíl od Raků u Ryb jsou tyto stavy jen přechodné, ovšem na druhou stranu o to intenzivnější. Bohužel nikdy nevíte, co jim kdy a kde přelétlo přes nos. V jednu chvíli se normálně bavíte, v další už před vámi sedí zhroucené Ryby, které nemohou zastavit slzy.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce