Ze starého oblečení skvělá kuchyňská zástěra. Ušijete ji za pár minut

Kuchyňská zástěra je nezbytným pomocníkem při vaření. Jedině tak zajistíte, že váš outfit bude vždy dokonale čistý. Pokud zástěru nemáte, můžete si ji buď koupit, nebo můžete být kreativní a tu pravou si můžete vyrobit. Jak na to? Poradíme vám. Je to snadnější, než si myslíte.

Praktické kapsy

Zkuste třeba zajímavou variantu s praktickými náprsními kapsami. Nejenom, že tato kuchyňská zástěra vypadá skoro jako šaty, ale je díky kapsám poměrně praktickým pomocníkem při vaření.

Stylový motiv

Že kuchyňská zástěra musí být jenom nudná a obyčejná? Velký omyl. Co třeba tato stylová červená varianta doplněná motivem Mickey Mouse, která je doplněna také puntíky?

Využití džínoviny

Zástěra se dá ušít v podstatě z jakéhokoliv materiálu. Může to být třeba džínovina, která byla v minulosti používána na pracovní oblečení. Proč? Jelikož má mimořádnou kvalitu a skutečně vydrží.

Klasické retro

Vaše kuchyňská zástěra může klidně vypadat i klasicky. Pokud si příliš nepotrpíte na novoty a máte raději takzvané retro, sáhněte do šatníku po něčem skutečně starším a vytvořte si třeba takto vypadající zástěru.

Využití košile

Máte několik košil, které už nenosíte? Pokud ano, i ony mohou posloužit k tomu, že se z nich stane zástěra do kuchyně. Podívejte se na to, jak zajímavý může být výsledek.

Jde to i elegantně

Pokud nevěříte, podívejte se na tento druh kuchyňské zástěry. Zaujmou barvy, puntíky a také střih. Decentní symbol koláčku ukazuje, že se vám bude hodit jak na vaření, tak i na pečení.

Populární patchwork

Řada žen na něho nedá dopustit. Pokud do této skupiny žen také patříte, tak vám doporučujeme tuto metodu využít i při výrobě zástěr, které se stanou originálním uměleckým dílem.

Nebojte se motivů

Proč se držet při zemi. Kuchyňská zástěra může být opravdu velmi originální. Stačí se nebát a využít opravdu netradiční motivy. Třeba ten se slepicí, kterou je možné klidně i uvařit.

Slepice ale není motiv jediný. Následující inspirace vám ukáže, že motivem mohou být klidně také různé postavy, nebo třeba i motivy šicího stroje.

Skoro jako šaty

Tuto kuchyňskou zástěru si klidně budete moci vzít ven, jelikož vypadá velmi originálně. Jak ta, která je z karetních motivů, tak ta, která využívá kombinaci puntíků a květin.

A znovu džíny

Pokud jste našla další džíny, ze kterých nevíte co vyrobit, tak zůstaňte opět u zástěr. Mohou vypadat opravdu velmi originálně.

Fotografie: DepositPhotos