Cestující v metru otevřela zapáchající balíček s uzenou makrelou. Pustila se do něj holýma rukama

Fotografie: Depositphotos

Na sociálních sítích se objevilo video, které zachycuje, jak se cestující v metru pustí do konzumace jídla, jež si většina lidí dá kvůli zápachu jen doma.

Deník NewYorkPost informoval o příspěvku, který si získal širokou pozornost na sociálních sítích. Video zachycuje jednoho cestujícího v metru, který si vůbec neláme hlavu s tím, že by mohl někoho kolem sebe obtěžovat. Vytáhne jedno z „nejsmradlavějších“ jídel vůbec a pustí se do něj holýma rukama.

Tohle se může stát jen v londýnském metru

Na sociálních sítích se objevilo video, které okamžitě získalo přes půl milionu zhlédnutí. Je na něm zachycena mladá žena, která bez rozpaků vytáhne z batohu vakuovaný balíček s uzenou makrelou. Přímo mezi ostatními cestujícími londýnského metra začne balíček s rybou otevírat. Podle člověka, který celou scénu zachytil, se pak do jídla s chutí i pustila, a to holýma rukama.

I když uzená makrela je opravdu oblíbenou pochoutkou, každý také ví, že nepatří zrovna k těm nejvoňavějším pokrmům. Možná by tak neškodila trocha ohleduplnosti, protože ne každému se z takto silných pachů dělá úplně dobře. Nikdo nejí v dopravní špičce uzenou makrelu holýma rukama. Londýn, to je něco jiného,“ stojí v popisu videa, které uživatel umístil na svůj tiktokový účet.

@ggpetrou Brother UEEERRR #london ♬ ewww brother eww – hamoodhabibi

Řidič zastavil autobus a mezi cestujícími vznikl chaos. Když si všimli, co dělá, ihned ho začali natáčet

Ne každý rybí odér dobře snáší

Mnoho lidí také reagovalo v komentářích. „Jednou jsem si v práci ohřál v mikrovlnce makrelu. Za celý den se mnou nikdo nepromluvil,“ napsal jeden mladý muž. „Každý den jsem jedla k obědu makrely na chlebu, dokud se přede mnou neudělalo zle mé těhotné kolegyni,“ potvrzuje další komentující to, že ne každý je z tohoto pokrmu u vytržení a některým se z něj doslova zvedá žaludek.

Zajímavostí je, že v londýnském metru není konzumace jídel zakázaná, na rozdíl od pražského metra i ostatních prostředků hromadné dopravy u nás. Pokud se tedy někomu zápach uzené makrely nelíbil, měl smůlu. Nezbývalo mu, než se přesunout do bezpečné vzdálenosti. Na SvětěKreativity jsme rovněž psali o jiném bizarním případu z městské hromadné dopravy. Muž seděl v tramvaji s urnou v náručí.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*