Měsíc narození prozradí, jaký partner je pro vás tím pravým

Fotografie: Freepik

Astrologie se nezabývá pouze znameními zvěrokruhu. O tom se můžete přesvědčit v následující předpovědi. Měsíc narození napoví, jaký partner se k vám hodí nejvíce. Na každého přeci čeká nějaká spřízněná duše.

Narození v měsíci lednu

Lidé narození v lednu potřebují aktivního partnera. Důležité jsou nejen společné zájmy, ale také mnoho životních impulzů. Pokud lednový zrozenec natrefí na partnera se stejnými cíli, bude velmi šťastný. Může se stát, že takové partnerství bude na celý život.

Narození v měsíci únoru

Únoroví zrozenci nemají rozhodně rádi nudu, proto by měla být jejich spřízněná duše nakloněna k experimentování a dobrodružství. Také by měla tolerovat jejich nepředvídatelnost v každém směru.

Narození v měsíci březnu

Jedinci narození v březnu jsou přirozeně starostliví. Proto to samé vyžadují od protějšku. Ten by se měl umět rovněž postarat o ně samotné i budoucí rodinu. Podstatná je pro březnové zrozence i empatie.

Fotografie: Freepik

Narození v měsíci dubnu

Pokud jste se narodili v dubnu, potřebujete k sobě ideálně takového partnera, který bude podporovat to dobré ve vás. A hlavně by vás neměl měnit. Potřebujete být sami sebou, a to vám musí protějšek umožnit.

Narození v měsíci květnu

Květnoví zrozenci vedle sebe potřebují dozajista takového člověka, který je podpoří v jakékoliv činnosti v životě. Jsou totiž velmi ambiciózní a nedají si nic vymluvit. Partner by tak měl být jakýmsi opěrným pilířem ve vztahu.

Narození v měsíci červnu

Červnoví zrozenci se budou cítit velmi komfortně vedle člověka, který jim bude s láskou naslouchat. Potřebují mít totiž pocit, že mohou být zcela otevření a upřímní. Také lidé narození v červnu nesnesou neustálé kritizování. Pochopení je to, co hledají.

Fotografie: Freepik

Narození v měsíci červenci

Lidé narození v červenci vyžadují pro život stejně vášnivého partnera jako jsou oni sami. Potřebují totiž mnoho láskyplných vyznání. Proto se protějšek nesmí zdráhat pocity projevovat jakýmkoliv způsobem.

Narození v měsíci srpnu

Srpnoví zrozenci jsou velmi soustředění na práci. Proto se neobejdou bez partnera velmi tolerantního v tomto směru. Také vyžadují jistý osobní prostor, tudíž na nich nesmí být protějšek závislý.

Narození v měsíci září

Jedinci narození v září vyžadují ve vztazích čestnost a otevřenost. Dokážou svému partnerovu snést modré z nebe, proto by vedle sebe nesnesli někoho, kdo by jejich dobroty využíval.

Fotografie: Freepik

Narození v měsíci říjnu

Říjnoví zrozenci jsou velmi soustředění na druhé. Na sebe tak častokrát zapomínají. Dokonalým partnerem se stane tedy takový člověk, který podpoří jejich sebelásku a sebepéči.

Narození v měsíci listopadu

Lidé narození v listopadu vedle sebe potřebují partnera veselého, který jim ukáže, jak může být život šťastný a krásný. Mívají také velké sny, které si chtějí plnit, proto je důležité, aby jim byl protějšek nakloněn.

Narození v měsíci prosinci

Prosincoví zrozenci hledají ve vztahu především toleranci, otevřenost, důvěru a citlivost. Pokud to najdou, jsou svému protějšku nanejvýš oddaní.

Zdroj: DailyVibes