Obdivuhodnou kondici si drží i v 63 letech věku, který jí mnozí ani nevěří. Je vzorem dalších žen

Fotografie: Depositphotos

Do fitness světa pronikla až těsně před padesátkou. Nyní je jí 63 let a dostává pozvání na schůzky od lidí, kteří nedosáhli ani poloviny jejího věku.

Leslie Maxwell je dáma, u níž by neměl být žádný etický problém zmínit věk. Naopak je to žádoucí, protože je to žena, která rozhodně dokáže klamat svým tělem. Leslie je přes 60 let a může se pyšnit vysokou sledovaností na sociálních sítích. Tato žena dokázala zaujmout statisíce lidí svou vyrýsovanou postavou, která spíše připomíná 20letou mladou dívku.

Cvičit začala až v pozdějším věku

Leslie nebyla vždy přitahována světem fitness, až ve svých 47 letech si uvědomila, že musí něco udělat, aby zůstala ve formě. Spoléhala se tedy na odborný personál a začala se řídit vzdělávacím programem přizpůsobeným jejím potřebám. Je zřejmé, že Leslie držela svůj jídelníček pod kontrolou a využívala dobře strukturované diety. Nyní je Leslie 63 let a její fotografie na internetu přivádí tisíce lidí k šílenství.

Žena s atletickou postavou dostává nespočet komplimentů. Nepopírá, že taková pozornost jí přináší určité potěšení. Leslie často dostává pozvání na schůzky od on-line neznámých lidí, z nichž mnozí jsou mladší až o polovinu jejího věku. Půvab této ženy zřejmě vyhrál boj se stárnutím a pohybová aktivita, které se každý den věnuje, tomuto účelu dokonale posloužila.

Je vzorem pro mnoho dalších žen

Mnoho lidí se navíc domnívá, že tato dáma se stala vzorem pro mnoho dalších žen v jejím věku. Ve skutečnosti její činy působí jako inspirace pro ty ženy, které se po dosažení určitého věku obávají, že jejich postava postupem let povadne a nebude tak pevná jako dříve.

Stařenka oslavila 107 let: Nyní sdílí své tajemství šťastného a dlouhého života

Leslie často pořizuje fotografie své postavy, které sdílí na sociálních sítích, aby ukázala plody své práce. Tato 60letá žena je fantastickým příkladem obětavosti, oddanosti a silné vůle. Určitě se o sebe Leslie bude i nadále starat a motivovat ostatní ženy, ať už ve stejném věku nebo mladší.

Zdroj: Virali

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]