Přítrž nadýmání učiníte pomocí jednoduché směsi

Fotografie: Freepik

Nadýmání není nic příjemného. Jak proto, že jste nafouklí a trápí vás bolesti, tak proto, že případný únik plynů je velmi trapný. Důvodů, proč se toto děje, je hned několik. Může za to fungování vašeho těla, ale třeba i strava, která je přirozeně nadýmající. Všichni jistě velmi dobře známe třeba luštěniny.

Mnoho lidí tak začíná řešit dilema. Zda si dát své oblíbené jídlo a nadýmání nějak zvládnout, nebo ho raději vynechat. My přicházíme ještě s variantou číslo tři. Ta je postavena na tom, že si můžete dát k jídlu, co chcete, a nadýmání zaženete jinak.

Jde to i bez prášků

Řada lidí si myslí, že se tento problém vyřeší jenom pomocí prášků. Ano, jsou sice jednou z možností, ale rozhodně nejsou možností jedinou. Je tu i přírodní cesta, která funguje lépe, než jakákoliv chemie. Pokud ji budete chtít zkusit, je to celkem snadné. Potřebovat budete:

  • 2 lžíce jablečného octu
  • 2 lžíce medu

Stačí jenom smíchat a sníst

Lék na nadýmání, a to jak pokud jde o řešení problémů, tak o prevenci, je tedy velmi jednoduchý. Jak vidíte, tak stačí jenom dvě suroviny a máte to, co potřebujete. Obě složky samozřejmě stačí jenom smíchat dohromady a poté tuto směs spolknete. Při obtížích ihned, a pokud vám jde také o prevenci, tak nejlépe každý den ráno, po probuzení, ještě na lačný žaludek.

Co to s vámi udělá?

Nebudeme přehánět, pokud řekneme, že doslova zázraky. Tato směs nejenom zabrání nadýmání tím, že bude optimalizovat funkci vašich střev a zabrání nadměrné tvorbě plynů. Také zajistíte to, že můžete snížit hladinu špatného cholesterolu, můžete snížit riziko tvorby nádorů, stejně jako lze optimalizovat krevní tlak.

Též zlepšíte svůj metabolismus, což se pozitivně podepíše jak na látkové výměně, tak i na tom, že můžete efektivně hubnout. Výhod je tedy více než dost.

Fotografie: Pixabay