S čištěním cév pomáhá speciální nápoj z citronu

Co je nejlepší pomocník na vyčištění cév? Sílu přírody nic nenahradí. Postačí citron a pár dalších surovin a sami uvidíte, že už za pár týdnů se budete moci pyšnit prokazatelnými výsledky. Mnoho lidí bohužel zdraví svých cév, tepen a žil podceňuje a neuvědomuje si, že tak výrazně ohrožuje své zdraví.

Problémy trápí stále více lidí

Jaké problém se mohou objevit? Dochází k zanášení tepen, a tak k horší průchodnosti. Dále je problém i to, že jsou tepny a žíly celkově opotřebovány, nebo že také ztrácejí svou přirozenou pružnost. Výsledkem tohoto všeho je v lepším případě bolestivost, v tom horším mrtvice nebo infarkty. Jak proti tomuto všemu bojovat, jak na vyčištění tepen a jak na zlepšení jejich celkového stavu? Pomůže jednoduchý nápoj.

Co budete potřebovat?

Je až s podivem, že ten nejlepší recept na vyčištění tepen je tak obyčejný a že obsahuje pouze běžné suroviny. Jenom to potvrzuje, jak silná je příroda a její produkty. Stačí ty pravé a budete dokonale zdraví. Potřeba bude toto:

  • 4 citrony
  • 3 centimetry zázvoru
  • 2 litry vody
  • 5 stroužků česneku
  • 2 lžíce medu

Příprava je jednoduchá

Jako první připravte citrony. Ty omyjte a potom je na chvíli vhoďte do vroucí vody, abyste odstranily nečistoty, která může být na kůře. Potom je i s ní nakrájejte na velmi tenké plátky. Ty vložte do hrnce s třemi litry vody a přiveďte k varu. Jakmile se tekutina začne vařit, vypněte sporák a nechte pomalu chladnout.

Potom vezměte zázvor a česnek. Obojí je třeba oloupat a potom buď nasekat, nebo prolisovat na co nejmenší kousky. Měřte teplotu vody a jakmile dosáhne 60 stupňů, přidejte obě tyto suroviny a také med. Vše důkladně promíchejte. Následně směs rozdělte do vyčištěných uzavíratelných sklenic.

Jak užívat?

Je to jednodušší, než si myslíte. Tento nápoj na vyčištění tepen se užívá každé ráno, na lačno, hned po probuzení. Vždy ho vypijte 100 mililitrů. Tento postup opakujte po dobu 3 týdnů a po nich následuje týden volna. Potom opět 3 týdny konzumujte a poslední nikoliv. Po tomto období by měly být vaše tepny a žíly o poznání zdravější.